בס"ד

לכל מאן דבעי,

הנדון: המלצה על האדריכל והמעצב תמיר טל.

לתמיר הגענו, כמו רבים אחרים, אחרי ששמענו המלצות חמות ממשפחות שנהנו משירותיו כאדריכל וכמעצב פנים. האמת היא שהיינו סקפטים בהתחלה. לא האמנו שיש בעל מקצוע כזה אבל היינו מוכרחים לפחות לראות במי מדובר...

כבר בפגישה הראשונה, התרשמנו מאוד מאדם מקצועי, ישר והגון. נתנו לתמיר רשימה ארוכה של דרישות שהיינו רוצים שהבית החדש שלנו יכיל ועם זאת ביקשנו שהבית המתוכנן לא יחרוג מהגודל ומהתקציב שהקצנו לשם כך. מכיוון שמדובר במגרש שהוא חצי מדו-משפחתי, והשטח לא כ"כ גדול- לא חשבנו שבאמת יהיה אפשר להכיל את כל בחלומות שלנו בתכנון, אבל כבר בסקיצה הראשונה תמיר הצליח להפתיע אותנו ובגדול!!  תמיר הצליח להכיל את כל הדרישות שלנו בצורה כ"כ חכמה ומדוייקת להפליא תוך עמידה במסגרת גודל הבית והתקציב. מבחינתנו, הבית הוא "נס ארכיטקטוני"! לא היינו צריכים עוד סקיצה כדי לאשר לתמיר שזה הבית שאנחנו רוצים.

לזכותו של תמיר יאמר, כי לאורך כל הדרך הוא עמד במילה שלו, קיים את כל שהבטיח ואפילו יותר מזה. תמיד עומד בלוחות זמנים וזמין באופן קבוע לכל שאלה והתייעצות שזה מאוד חשוב ונותן המון תחושת בטחון ושקט נפשי. תמיר מתייחס לכל פרויקט שהוא עושה כאילו זה ביתו הפרטי. הוא מלווה לאורך כל הדרך והאינטרס של הלקוחות שלו תמיד עומדים לנגד עניו. כל מי שמתעסק עם בניית בית יודע כמה קשה היום להשיג בעל מקצוע כזה.  תמיר הוא ללא כל ספק זן נדיר של אדם המשלב מקצועיות ללא פשרות לצד אישיות נפלאה וראוי לכל השבחים!

גם אנו ממשיכים במסורת של הלקוחות המרוצים של תמיר ומעבירים בשמחה את המלצתינו החמות לכל מי שרוצה לבנות את ביתו לקחת את תמיר כאדריכל וכמעצב פנים.

בברכה,

טל ואמוץ אברקי, שעלבים.