בס"ד                                                                                                                                           2/12/14

לכל מאן דבעי,

הנדון: מכתב המלצה לאדריכל מר תמיר טל

ברצוננו להמליץ במכתב זה על שירותיו של תמיר כאדריכל, וזאת מתוך החוויה הפרטית שלנו מהעבודה איתו.

בניית בית הינו תהליך ארוך, מורכב וסבוך ובכדי לצלוח אותו ולהגשים את החלום של בניית בית החלומות, חשוב לקבל סיוע וליווי צמוד. לתפיסתנו, ליווי זה חשוב שיהיה מקצועי ביותר מצד אחד, אך גם אנושי ומכיל מצד שני.

בתהליך בניית הבית שלנו אנו מרגישים שמבחינה זו אנו זוכים לליווי יוצא דופן, ולא מובן מאליו ע"י תמיר.

מעבר לכישרון והמקצועיות הבלתי רגילים שלו המאפשרים תכנון יצירתי, מותאם לצרכי הלקוח, גמיש ויצירתי בפתרון בעיות אישיותו של תמיר משרה ביטחון ושלווה "שהכל יסתדר" והעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר.

תמיר מדוייק וקפדן בעבודתו ברמה שלא פגשנו עדיין. הדבר בא לידי ביטוי בעבודה היסודית עד לכדי ירידה והתייחסות לפרטי פרטים, ללא השארת מקום לספק או "קצוות פתוחים". כמו כן, הכרתו של תמיר את דרישות התקנים והוועדות השונות תורמת להשגת היעדים בצורה מהירה, יעילה ואיכותית.

מעבר לפן המקצועי, תמיר מביא לעבודה שלו אישיות מדהימה. הוא זמין לכל שאלה, בכל עניין, אמין וישר ולכן גם משרה בטחון ורוגע "שאתה בידיים טובות"- שזה דבר מאוד חשוב בתוך התהליך הזה.

לסיכום: לדעתנו, בחירת האדריכל בתהליך בניית הבית הינו השלב החשוב ביותר, שכן הוא מאגד לתוכו את ההשגחה העליונה על בניית הבית בצורה האופטימלית עם התאמה אופטימלית לצרכי הלקוחות.

בחוויה שלנו מהעבודה עם תמיר, הוא עושה זאת על הצד הטוב ביותר, המחוייבות שלו לשביעות רצונו של לקוח- שלנו היא מעל הכל, והיא איננה רק קלישאה. תמיר מתפקד מתוך אחריות רבה לביצוע הפרויקט ונוכח בשלבי הבנייה השונים ומוודא שהדברים מתבצעים כראוי.

אנו שמחים להמליץ בחום רב על תמיר מתוך שביעות רצוננו הרבה מתפקודו ועבודתו. אנו ממליצים ובעבר אף המלצנו לחברנו על שירותיו מתוך אמונה שאיש מקצוע כמו תמיר לא פגשנו עד היום!

בכבוד רב,

משה ועדי אביטבול,

052-7772536

ניצן