"האני מאמין"

עקרונות היסוד ("האני מאמין") של "תמיר טל אדריכלים" הם הבסיס המשותף לכל הפרויקטים שמתכנן המשרד.

1. אדריכלות = אומנות פונקציונאלית

"בית" הוא מושג מלא חשיבות ובעל משמעויות רבות בחייו של כל אדם. במשרדנו מאמינים שהבית צריך בראש ובראשונה לשרת את דייריו, להיות נוח, פרקטי ומותאם לצרכים הפרטיים. משום כך אנו דוגלים באדריכלות בהתאמה אישית ומתכננים כל בית לפי פרוגרמה מדוייקת שמנוסחת לאחר הכירות עם המשפחה והבנת כל הצרכים, השאיפות והחלומות היחודיים.

2. היופי שבפשטות

אנחנו מאמינים שהיופי האמיתי טמון בפשטות הגאומטרית של הצורות במרחב, בקווים הנקיים המקנים אמירה עיצובית ברורה והרמוניה מוחלטת בין החוץ והפנים, בין אם מדובר בסגנון המודרני, הסגנון הקלאסי או בסגנון הכפרי-פרובנס, לפי העדפותיו של כל לקוח, אשר חלומותיו ושאיפותיו הייחודיות מהווים עבורנו את מקור ההשראה והבסיס לעיצוב.

3. יעילות, מקוריות ויצירתיות

לפעמים, כדי להגשים את חלום לבית מושלם אין צורך בתקציב ענק. אתם לא חייבים להיות רוטשילד כדי לבנות את הבית שתמיד רציתם. כל מה שאתם צרכים זה צוות אדריכלים מיומן, שיודע לחשוב מחוץ לקופסא, להפתיע כל פעם מחדש וליצור את אפקט ה"וואוו" גם אם תקציבכם מוגבל וזאת מבלי להתפשר על עיצוב ונוחות כאחד.

4. "אלוהים נמצא בפרטים הקטנים"

הדייקנות המאפיינת את עבודתנו והירידה לפרטים הקטנים הם סוד הקסם שהופך כל פרויקט שלנו לחותם של איכות. בכל פרט ואלמנט תכנוני מושקע מחשבה רבה הן בפן הטכני, כדי למנוע ליקויי בניה עתידיים, והן בפן העיצובי כדי ליצור רצף הרמוני מושלם בין כל האלמנטים המרכיבים בסופו של דבר את הבית לכדי יצירה מושלמת המגיעה מתוך חזון עיצובי אחד.

5. מקצוענות חסרת פשרות

כל פרויקט הוא עולם ומלואו המכיל רבדים רבים של דיסציפלינות שונות. תכנון מקצועי מחייב הבנה מעמיקה בתחום הבנייה והסתכלות כוללת ומקיפה הרבה מעבר לתכנון האדריכלי גרידא. מסיבה זו משרדנו שואף בהתמדה למצוינות ומקצועיות חסרת פשרות ומוסמך להעניק ללקוחותיו מכלול ייחודי של תכנון אדריכלי המשולב בעיצוב פנים הוליסטי, תכנון לפי תורת הפנג שואי, תכנון ריהוט ייחודי, ניהול פרויקטים בבניה ופיקוח בקרת איכות בניה.

היתרון של המשרד המספק מכלול שירותים נרחב במקום אחד הוא עצום מכיוון שהעבודה היא מול גורם אחד, לכן נמנעות תקלות תקשורת ואי הבנות בין האדריכל למעצב אחר והתוצאה המתקבלת היא מושלמת המהווה ללא ספק יישום מלא של החזון העיצובי.

6. יחס אישי וליווי צמוד

בניית בית היא תהליך ארוך ומורכב המלווה בלא מעט חששות, שאלות והתלבטויות שונות... לקוחותינו זוכים ליחס אישי וליווי צמוד בכל שלב ושלב, צעד אחר צעד במסע הזה בדרך לבית המיוחל. הבית שלכם הוא עניין אישי עבורנו ואנו רואים את עצמנו כשותפים מלאים במסע הזה ומלווים אתכם עם המון אהבה כאילו היה זה הבית הפרטי שלנו. לקוחותינו המרוצים הם הפרסום הטוב ביותר עבורנו!